Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Llaptop Dell Latitute 3380 / 4415U / 4GB / 128GB / HD / i përdorur

169.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STLP001175
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet
Laptopi Dell Latitude 3380 ofron një kombinim të shkëlqyer të performancës dhe qëndrueshmërisë për përdorim në ambiente të ndryshme. Me procesor Intel Core i3-4415U dhe 4GB RAM, ofron një performancë të mjaftueshme për aplikacione të përditshme dhe punë produktive. Kapaciteti i tij i diskut prej 128GB SSD siguron shpejtësi në ngarkim dhe lëvizje të shpejtë të të dhënave. Ekran HD ofron vizualizim të qartë për punën dhe lojërat. Dizajni i tij i qëndrueshëm dhe portabiliteti e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për profesionistët dhe studentët që kërkojnë një laptop të besueshëm për përdorim të përditshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Llaptop Dell Latitute 3380 / 4415U / 4GB / 128GB / HD / i përdorur”

Produktet e ngjajshme