Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Llaptop HP EliteBook 6930 / Core2Duo / i përdorur

99.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STLP001032
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

VGA Splitter FJGEAR 2Ch VGA-2002 është një pajisje e fuqishme dhe e besueshme për ndarjen e sinjalit VGA në dy dalje. Me frekuencë 200 MHz dhe mbështetje për rezolucion Full HD, kjo pajisje siguron cilësi të lartë të figurës pa humbje. Ideale për përdorime në prezantime, klasë ose zyrë, VGA-2002 lejon shfaqjen e një sinjali të njëjtë në dy monitorë njëkohësisht. Ndërtimi kompakt dhe instalimi i thjeshtë e bëjnë atë të lehtë për t’u përdorur në çdo ambient. Një zgjidhje praktike dhe efikase për menaxhimin e sinjaleve video VGA.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Llaptop HP EliteBook 6930 / Core2Duo / i përdorur”

Produktet e ngjajshme