Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Laptop Hyundai HYbook Pro 15 / i7-1065G7 / 16GB / 1TB / 15.6 Inch Full HD

Ju kurseni 80.00 

719.99 

639.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STHT15CA10S01GYB
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky laptop është i pajisur me procesor Intel i7-1065G7, 16GB RAM dhe SSD 1TB, duke ofruar performancë të fuqishme dhe hapësirë të bollshme për ruajtje të të dhënave. Ekrani 15.6 inch Full HD ofron pamje të qarta dhe të detajuara, ideale për punë dhe argëtim. Ky laptop është i përshtatshëm për detyra të shumta, përfshirë punë zyre, redaktim të fotove dhe videove, dhe lojëra të lehta. Dizajni i tij elegant dhe i qëndrueshëm e bën atë zgjedhje të shkëlqyer për profesionistët dhe studentët që kërkojnë pajisje të besueshme dhe me performancë të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Hyundai HYbook Pro 15 / i7-1065G7 / 16GB / 1TB / 15.6 Inch Full HD”

Produkte të ngjashme: