Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Maus Logitech G502 (Hero) Gaming Mouse LIGHTSPEED kabellos. kabelgebunden

112.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST121129
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Logitech G502 Lightspeed Cable Gaming Mouse
Luaj me shpejtësinë e dritës:
Mouse Gaming G502 ka teknologjinë super -të shpejtë të dritës me kohë reagimi 1 ms. Me të cilën mund të luhet edhe më shpejt dhe më saktësisht. Dizajni i endoskeletonit mundëson një guaskë të jashtme jashtëzakonisht të lehtë dhe vetëm 1.2 mm të hollë. miu Sensori Hero 25K jep deri në 10 herë efikasitet më të mirë të energjisë. Përveç kësaj, 6 pesha mund të përdoren individualisht. për të përshtatur miun në ndjenjën e duhur. LightSync RGB krijon mjedisin e duhur të lojës me 16.8 milion ngjyra të zgjedhura. Me rrotën e lëvizjes super të shpejtë, ajo mund të lëvizet më shpejt përmes dokumenteve të gjata. Isshtë pa PVC dhe një nga pajisjet e pakta. të cilat janë çertifikuar si neutrale plastike. Kjo do të thotë. Kjo Logitech mbështet një program me çdo blerje. Kjo ndihmon. Për të çliruar detin e plastikës. Rezolucioni
Rezolucioni: 100 – 25,600 dpi
Madhësia: 132 x 75 x 40 mm
Pesha: 114 g. Miu
Windows 7 ose më i lartë. MacOS 10.11 ose më e lartë
ngjyra: e zezëPërshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme