Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastierë Logitech K480 Bluetooth Multi-Devic black QWERTZ DE

55.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST195474
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Tastierë pa tel për kompjuterë. Tablet dhe smartphone

tastiera e kompjuterit. Ajo gjithashtu funksionon me tablet dhe smartphone

tastierë universale për të gjitha pajisjet.
Një tastierë e re kompjuterike. Kjo gjithashtu funksionon me tabletin dhe smartphone-in tuaj.*
– Bluetooth Wireless
– Kryqëzimi i pajisjeve Bluetooth pa tel
* Wireless. Mbështetni tastierat e jashtme.
Ndryshoni pa mundim midis pajisjeve. Android dhe iOS.
Aranzhimi i njohur i çelësit dhe shkurtesat kryesore që përdorni janë në dispozicion. Mac ose Chrome
– Për pajisjet e lëvizshme me Android ose iOS. Në mënyrë që gjithmonë të lexoni mirë. Ajo që ju shkruani.*
* Shumica e telefonave dhe tabletave deri në 10.5 mm të trashë dhe me gjerësi 258 mm.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme