Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Set tastierë dhe maus Logitech MK330 Wireless Desktopset QWERTY US

47.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134345
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Të përshtatura për preferencat tuaja
Falë njëmbëdhjetë çelësave specialë, do të keni qasje menjëherë në Facebook ose YouTube. Uebfaqet tuaja të preferuara. Muzika dhe filmat janë vetëm një presion kryesor larg. Keyselësat e pëshpëritjes ofrojnë mesazhe chat kur shkruani. E-mail etj. Një përvojë optimale e tipit. Pavarësisht se ku përdorni kompjuterin tuaj. Falë marrësit të vogël USB Nano. i cili mund të futet vazhdimisht në fletoren e saj. Isshtë gati për përdorim në çdo kohë. Ndaloni një video. Kthejeni vëllimin. 11 çelësa specialë multimedia për qasje të menjëhershme në riprodhim. Pushim Titulli i mëparshëm. Titulli tjetër. Kontrolli i vëllimit dhe heshtja.

elegante. Dizajn i rehatshëm
Dizajni elegant i tastierës dhe butonave të sheshtë të dashur pa pëshpëritje sigurojnë një sens më të këndshëm të majës sesa me tastierat laptop dhe netbook.

Mobile Mobile Wireless Mouse
miu i shkëlqyeshëm mund të merret kudo. ku përdorni kompjuterin tuaj. Praktike: Ajo ka një lëndë ruajtjeje për marrësin nano. Kurseni veten me muaj ndryshimin e bezdisshëm të baterisë.1

Wireless Advanced 2.4-GHz Technology
Puna ose luani pa ndonjë problem në disa vende për shembull në shtratin tuaj të rehatshëm të dhomës së ndenjes -falarë në lidhjen pa kabinë me një gamë të lartë. Vonesat. Dështimet dhe ndërhyrjet praktikisht të eliminuara plotësisht dhe ofron një gamë deri në 10 metra.2
Plug & Luaj-Comfort
Objekti është Lojë e një fëmije: thjesht e vendosur Marrësi pa tel në një lidhje USB të kompjuterit tuaj. Dhe ju tashmë mund të eksploroni MSN. Blerje në Amazon ose duke kërkuar informacione me Google-pa ndonjë softuer. Për të përdorur një buton në aplikacionet e përdorura shpesh. Dosja e hyrjes ose faqet e internetit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme