Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Disk i brendshëm SSD M.2 2TB WD Blue 3D NAND

155.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133919
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Një dimension i ri i kujtesës

Gati për aplikimet tuaja me performancë të lartë. Një WD Blue ™ 3D NAND SATA SSD ofron kapacitet të lartë ruajtjeje. Besueshmëri më e lartë dhe shpejtësi e madhe. Në 2 TB1) si gjeneratat e mëparshme WD Blue SSD. Por për shkak të më pak ndërhyrje midis qelizave, siguron edhe besueshmëri edhe më të lartë.

Përmirësimi i efikasitetit të energjisë
WD Blue 3D NAND SATA-SSD bind me qëndrueshmëri të përmirësuar dhe deri në 25 % më të ulët 2 konsumim aktiv të energjisë në krahasim me gjeneratat e mëparshme WD Blue SSD. Dhe me konsumin më të ulët të energjisë mund të punoni më gjatë pa pasur nevojë të ngarkoni fletoren tuaj.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Produktet e ngjajshme