Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Maus Genius DX-125 / Optik / Me kabëll / USB 3-Butona / 1000Dpi / I zi

9.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001182
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet
Mausi Genius DX-125 ofron një përvojë të përshtatshme dhe të qëndrueshme për përdoruesit me një dizajn të avancuar. Me teknologjinë optike dhe lidhjen me kabëll USB, ofron një performancë të lartë dhe ndjeshmëri të lartë për lëvizje precize. Me 3 butona të konfigurueshëm, ju ofron një kontroll të plotë në lojëra dhe aplikacione të tjera. Sensiviteti i tij prej 1000Dpi siguron një lëvizje të shpejtë dhe të qetë. Dizajni i tij i zi i jep një pamje tërheqëse dhe të sofistikuar. Ky maus është zgjedhja e përshtatshme për ata që kërkojnë një mjet të besueshëm dhe të fuqishëm për punën e tyre kompjuterike.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus Genius DX-125 / Optik / Me kabëll / USB 3-Butona / 1000Dpi / I zi”

Produktet e ngjajshme