Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Maus Trust / Me kabëll / Carve / I zi

11.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001682
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Mausi Trust Carve është një mjet i shkëlqyer për lojëra dhe përdorim të përditshëm në kompjuter. Me një dizajn tërheqës dhe ergonomik, ofron komoditet dhe kontroll të përsosur për përdoruesit. Kabëlli i tij i integruar siguron lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë me kompjuterin tuaj. Me ngjyrën e zi, ai përshkruan një estetikë të shkëlqyer në stacionin tuaj të punës ose lojërave. Butonat e programueshëm dhe ndriçimi i tastave e bëjnë atë një mjet të përshtatshëm për lojtarët dhe përdoruesit e kompjuterit të cilët kërkojnë një përvojë të përsosur të kontrollit dhe performancës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus Trust / Me kabëll / Carve / I zi”

Produktet e ngjajshme