Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Media Pointer Genius 1000 / 2.4GHz / LCD Screen / Time Management

32.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC001189
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Media Pointer Genius 1000 është një mjet i fuqishëm për prezantime të suksesshme dhe menaxhim të kohës. Përdor teknologjinë e lidhjes 2.4GHz për një liri të plotë lëvizjeje gjatë prezantimeve. Ekran LCD i integruar jep informacion të dobishëm rreth kohës, ndërkohë që menaxhimi i kohës ndihmon në organizimin e prezantimeve. Me një dizajn të përshtatshëm për përdorim të lehtë dhe komoditet, Media Pointer Genius 1000 është një zgjedhje e shkëlqyer për profesionistët dhe prezantuesit që kërkojnë një mjet të përshtatshëm dhe të efektshëm për të drejtuar prezantimet e tyre.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Media Pointer Genius 1000 / 2.4GHz / LCD Screen / Time Management”

Produktet e ngjajshme