Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kontroller Microsoft XBOX Wireless Controller Game Pad black

71.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133257
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përsosni lojën tuaj
Përjetoni modelin e modernizuar të kontrolluesit pa tel Xbox. e cila siguron më shumë rehati kur luani me sipërfaqet e saj në formë dhe gjeometrinë e rafinuar. Qëndroni në kursin e synuar falë zonës së strukturuar të dorezës dhe jastëkut hibrid D. Kapni dhe pjesët pa probleme me butonin special “Share”. Çiftim i shpejtë me. Luaj dhe kaloni midis pajisjeve. përfshirë Xbox Series x | s. Xbox nje. Windows PC. Android dhe iOS

“Share” speciale
Falë butonit të ri “Share”, ju lehtë mund të thithni dhe të ndani përmbajtje të tilla si fotografitë gjatë lojës. Gjithashtu Mbani gjithçka nën kontroll në situata stresuese falë zonës së strukturuar të dorezës dhe jastëkut hibrid-d. BR> çiftimi i shpejtë. Luaj dhe kaloni midis pajisjeve. përfshirë Xbox Series X. Xbox Series S. Xbox One. Windows PC. Android dhe iOS

Përputhshmëria
Përmban teknologjinë Xbox Wireless dhe Bluetooth® për lojëra pa tel në tastierë. PC. Telefonat celularë dhe tabletët. Ju mund të lidhni të gjitha kufjet e pajtueshme me prizën e kufjeve stereo 3.5 mm.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme