Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kasë Midi LC-Power 7040B

45.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133956
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Përjetoni Strehimin ATX 7040B nga LC-Power!
7040b ju ofron shumë karakteristika dhe opsione të konfigurimit për ATX. Sistemet Micro-ATX dhe Mini-ITX!Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme