Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kasë Midi LC-Power Gaming 804B RGB

98.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133960
Sasia:
4
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Strehimi i lojrave MIDI Tower ATX 804B Obsession_X është një tjetër tërheqës i syve nga LC-Power. Në fabrikë ofrohet një sy i veçantë. Ngjyra e dëshiruar mund të vendoset lehtësisht në panelin I/O ose nga softveri RGB Mainboard. Nëse doni të vendosni pak më shumë ngjyrë në sistemin tuaj. Mund të zbulojë pjesën e brendshme të PC estetikisht për shkak të dritares anësore pak të lyer të bërë prej qelqi të fortë.

Paneli I/O i përfshirë në majë të banesave përmban një fuqi. Rivendosni butonin e zgjedhjes së ngjyrave, si dhe dy porte USB A dhe një port USB-C. Përveç kësaj, audio HD mund të gjendet dhe prodhohet. Të jetë në gjendje të përdorë pajisjet audio përkatëse shumë të qetë. Mund të instalohen deri në dymbëdhjetë tifozët e strehimit. Pra, asgjë nuk qëndron në rrugën e kapacitetit të shkëlqyeshëm të ftohjes.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme