Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kasë Mini Inter-Tech MA-01. w/o PSU

40.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST205783
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Seria MA bind me një larmi opsionesh montimi në hapësirë ​​jashtëzakonisht kompakte. Përveç hapësirës deri në gjashtë disqe të ngurtë. Nënvizoni pjesët e lëvizshme të kafazit nënvizojnë opsionet e gjithanshme të asamblesë. Buffer gome në vrimat e fiksimit për 3.5 “disqet e ngurta dhe këmbët e banesave me avull sigurojnë një operacion të qetë të kompjuterit.

Tifoz i ndriçuar 120 mm në pjesën e përparme dhe hapësirë ​​për kartat grafike të gjatë 30.5 cm plotësojnë ofertën.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme