Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kasë Mini Inter-Tech MC-02. w/o PSU

51.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST205781
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

26 Maj, 2024 – 28 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Mikro MC-02 bind me një larmi opsionesh montimi në hapësirë ​​jashtëzakonisht kompakte. Përveç katër opsioneve të instalimit për disqet e vështirë, ai bind me një mbajtës të diskut të varur. Kjo e bën instalimin e përbërësve të mbetur lojën e fëmijës. Buffer gome në vrimat e fiksimit për 3.5 “disqet e ngurta dhe këmbët e strehimit të nënshtruar sigurojnë një operacion të qetë të kompjuterit. Kafazi është pikturuar plotësisht në të zezë dhe duket si një kast.
MC-02 Micro i pajisur si standard me një Lidhja USB 3.0 dhe USB 2.0 në panelin e përparmë. Një lexues i kartave për kartat SDXC dhe Micro SDXC është gjithashtu në hapësirën e bordit për kartat grafike të gjatë 30.5 cm plotësojnë ofertën e shkëlqyeshme.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme