Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

MONITOR 24 BENQ XL2540K ZOWIE HDMI DP HAS

369.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STM001356
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Maj, 2024 deri 29 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Monitori 24″ BenQ XL2540K Zowie është një mjeshtër i performancës për lojëra video dhe përvojën e shikimit të shpejtë. Me rezolucion të lartë dhe teknologjinë e përparuar të HDMI dhe DisplayPort, ofron një imazh të qartë dhe të përshtatshëm për gaming. Përmban një dizajn të prerë që përmirëson përvojën e lojës, duke përfshirë teknologjinë e reduktimit të rrymës blu për të mbrojtur sytë tuaj nga lodhja. Me kënd të zgjeruar të shikimit dhe kohë reagimi të shpejtë, ky monitor është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët profesionistë dhe entuziastët e lojërave.

Brendi

Madhësia e ekranit

24.5"

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

240

Rezolucioni i ekranit

1920×1080

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MONITOR 24 BENQ XL2540K ZOWIE HDMI DP HAS”

Produktet e ngjajshme