Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor ACER Nitro ED270RPbiipx, 27″ Full HD 1920X1080 VA Curved 1500R ZeroFrame 165Hz FreeSync Prem

Ju kurseni 110.00 

289.99 

179.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STM001251
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

22 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Monitori ACER Nitro ED270RPbiipx ofron një përvojë immersive të lojërave dhe multimediale me ekranin e tij të madh 27″ Full HD 1920×1080 VA Curved 1500R. Kurva e ekranit dhe ZeroFrame i jepin një pamje të plotësuar dhe immersive. Frekuenca e rifreskimit prej 165Hz dhe teknologjia FreeSync Prem e bëjnë lojërat të ecin më shpejt dhe të pastër. Me ngjyrat e mprehta dhe detaje të qarta të imazhit, përjetime ëmbëlsuese të pamjes janë të garantuara. Përveç kësaj, monitori ofron edhe përmirësime ergonomike dhe shumë opsione konektiviteti për të përmbushur nevojat e shumëllojshmërisë së përdoruesve.

Brendi

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

165

Madhësia e ekranit

27"

Rezolucioni i ekranit

1920 x 1080 (Full HD)

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor ACER Nitro ED270RPbiipx, 27″ Full HD 1920X1080 VA Curved 1500R ZeroFrame 165Hz FreeSync Prem”

Produktet e ngjajshme