Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor AOC 27G2SAE/BK /27 Inch / FHD / 165Hz / VA / 2xHDMI, DisplayPort, VGA

279.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST1284469
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

15 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Monitori AOC 27G2SAE/BK ofron një përvojë vizuale të jashtëzakonshme me ekranin e tij 27 inç FHD dhe teknologjinë VA. Me një frekuencë rifreskimi prej 165Hz, ky monitor siguron lëvizje të qetë dhe pa vonesa, ideale për lojëra dhe video. Pajisur me porte të shumta, përfshirë 2xHDMI, DisplayPort dhe VGA, ky monitor ofron fleksibilitet të shkëlqyer për lidhjen e pajisjeve të ndryshme. Dizajni i tij elegant dhe modern e bën një shtesë tërheqëse për çdo tavolinë pune apo hapësirë lojërash.

Brendi

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

165

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Madhësia e ekranit

27"

Ngjyra

E kuqe, E zezë

Porti

Display port, HDMI, VGA

Lloji i ekranit

VA

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor AOC 27G2SAE/BK /27 Inch / FHD / 165Hz / VA / 2xHDMI, DisplayPort, VGA”

Produktet e ngjajshme