Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor AOC P2 24P2QM LED

185.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133311
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

23.8 inç VA-FHD Monitor me një sy për rehati. Me bazën e rregullueshme të lartësisë dhe funksionet ergonomike
AOC 242p2qm është një panel VA 23.8 inç me një rezolucion FHD dhe rroje të mprehta dhe detaje të thella në një të treanshëm. Strehim pa kornizë. se ato përshtaten sipas nevojës. Mund të goditet dhe të pjerrësi – për një përvojë të rehatshme të përdoruesit gjatë orarit të gjatë të punës. Mbron syrin me anti-shkëlqim. Mënyra e ulët blu dhe sinkronizimi adaptiv për të shmangur mjegullimin. I domosdoshëm. Por lidhja e plotë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme