Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor AOC P2 Q24P2Q LED

245.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST120912
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

25 Maj, 2024 – 27 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Funksionet mbresëlënëse të cilësisë së figurës dhe produktivitetit në rritje me një ekran 23.8 “-QHD
Q24P2Q ofron funksione profesionale. Për të marrë më të mirën nga puna juaj e përditshme. Përveç një IPS të sheshtë 23.8-inç /3fl- Ka një panel të paktë me rezolucion QHD. Në 3 anët e një modeli pa kornizë me një kënd të gjerë shikimi prej 178 °/178 °. Mund të jetë i pjerrët. Moda e ulët blu dhe teknologjia pa shkrepje.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme