Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor iiyama ProLite XUB2595WSU-B5

273.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133086
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Një monitor desktop 25 “(63 cm) me rezolucion 1920×1200. Teknologjia e panelit IPS dhe një stendë e rregullueshme me lartësi
ProLite XUB2595WSU ofron performancë të shkëlqyeshme të imazhit dhe është një zgjedhje e mirë për aplikimet për zyra dhe CAD. Monitori ka një panel LED me Teknologjia e panelit IPS. Një rezolucion vendas i pikselave 1920×1200 dhe ofron këndvështrime të sakta me ngjyra dhe kënde të gjera të shikimit. Funksioni për të zvogëluar dritën blu dhe LED pa shkrepje kontribuojnë në këtë. Lodhja e syve. Në mënyrë tipike zvogëlohet kur punon përpara një monitor tipik. Qëndrimi i rregulluar nga lartësia 150 mm. Vendosjet e shumë monitorimit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme