Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27

496.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133944
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

tepër i gjithanshëm
Lidhni një ThinkCentre Tiny ose Nano ose një ThinkStation Tiny dhe ThinkCentre Tiny-in-One (Tio) 27 bëhet një hapësirë ​​e të gjitha hapësirave (AIO) në asnjë kohë . Në kontrast me AIO -të e tjera, ju ose mund të rinovoni ekranin ose PC nëse është e nevojshme. Pa pasur nevojë të zëvendësoni të gjithë sistemin. TIO 27 gjithashtu ofron lidhje të shumta. që janë pozicionuar në këtë mënyrë. Që të mund të lidheni me lehtësi dhe të rimbushni pajisjet tuaja të tjera. TIO 27 ju ofron më shumë. I pakët i tij. Ekrani pa kornizë dhe i rregullueshëm 68.6 cm (27 “) zë rreth sa më shumë hapësirë ​​sa një 60.5 cm (23.8”) AIO – por ofron hapësirë ​​shtesë për ju që të punoni ose të luani. Përveç kësaj, ai mund të lidhet me një ekran të dytë me një Tiny ThinkCentre (jo të përfshirë në fushën e dorëzimit) dhe portin e ekranit. Sytë. Ajo gjithashtu u testua dhe u certifikua për mirëdashësinë e syve, pavarësisht nga Tüv Rheinland. Kjo do të thotë. Se ky ekran i shtrëngon sytë shumë më pak në krahasim me të tjerët. Një filtër mbrojtës i shkëlqimit e bën pamjen edhe më të këndshme.
vetëm për sytë tuaj
për të mbrojtur të dhënat tuaja. Tio 27 ka një RGB-i-i-i-kamera. Windows Përshëndetje dhe Njohja e Fytyrës. Kështu që thjesht mund të regjistroheni me një buzëqeshje. Ju gjithashtu mund të përdorni Shutterin Think. një mbulesë mbrojtëse. Vendosni. Kur kamera është aktive. Kjo ju lejon ta lidhni atë me një tavolinë ose në një tjetër objekt të rëndë ose të paluajtshëm dhe të pengojë hajdutët e mundshëm.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme