Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor OMEN X 25 240Hz Gaming Display (with Nvidia G-SYNCFHD:1920×1080@240Hz 3ms onoff;1ms Aspect

Ju kurseni 90.00 

399.99 

309.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STM001278
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

22 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Monitori OMEN X 25 240Hz Gaming Display është një zgjedhje e shkëlqyer për lojërat e kompjuterit me performancë të lartë. Me një rezolucion Full HD 1920×1080 dhe frekuencë rifreskimi prej 240Hz, ofron një eksperiencë të shkëlqyer lojërash me detaje të mprehta dhe pamje të ndjeshme. Teknologjia Nvidia G-SYNC siguron imazhe të përsosura dhe pa rrëshqitje, ndërsa koha e reagimit prej 3ms (on/off) dhe 1ms Aspect e bëjnë monitorin shumë të përshtatshëm për lojërat e shpejta. Përvoja immersive e lojërave është garantuar me këtë monitor të përparuar teknologjikisht, duke e bërë atë një zgjedhje të preferuar për lojtarët e pasionuar.

Brendi

Madhësia e ekranit

24.5"

Frekuenca e rifreskimit (Hz)

240

Rezolucioni i ekranit

1920×1080

Ngjyra

E zezë

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor OMEN X 25 240Hz Gaming Display (with Nvidia G-SYNCFHD:1920×1080@240Hz 3ms onoff;1ms Aspect”

Produktet e ngjajshme