Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor Philips 27M1C5200W/00

268.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133084
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky monitor është zhvilluar për një përvojë intensive të lojrave dhe është me teknologjinë e sinkronizimit. Një normë e shpejtë e azhurnimit prej 240 Hz dhe një kohë përgjigjeje prej 0.5 ms për përvojë të lojrave të lëngshme pa lotuar. Përveç kësaj, fotografitë befasuese janë paraqitur me SmartImage HDR.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme