Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor Philips 5000 series 27E1N5600AE/00

301.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST134127
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky monitor me shumë qëllime Philips USB-C ofron një konfigurim pa peshore kabllo. Me një kabllo të vetme mund të lëngoni. Shikoni video me rritje të lartë. Transferoni të dhënat dhe ngarkoni laptopin tuaj. Një shpërndarës i vërtetë për profesionistët e celularit.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme