Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Monitor Samsung Odyssey G95C

1359.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST133395
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

21 Maj, 2024 – 23 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

zhyten në përvojë
Me ekranin e lakuar prej 49 inç 1000R në formatin 32: 9-9 ju përjetoni gameplay tërheqëse.

Performanca e shkëlqyeshme
fitore apo humbje? Me një normë rifreskimi prej 240 Hz. Një kohë përgjigjeje prej 1 ms (GTG) dhe AMD FreeSync ™ Premium Pro, vendi i parë është i sigurt. Ndriçimi i ri i arenës. Ergonomik ka qëndruar dhe trekëmbëshin e rekordit hexa tregon të gjithë. që ju të luani në një nivel të lartë. : Ekrani super ultra me madhësi 49 inç me rezolucion të dyfishtë QHD mbush plotësisht fushën tuaj të shikimit periferik. Gjë që ju bën plotësisht në rolin e karakterit tuaj. VESA Ekran HDR1000 siguron një ekran dhe thellësi të përshtatur me ngjyra. Gjithashtu në mjediset me hije të lojës. Me këtë ju merrni një avantazh të lojës. Duke zbuluar me lehtësi kundërshtarët e fshehur në qoshet më të errëta. Shpejtësia e lartë në çdo skenë: Me një ritëm rifreskimi prej 240 Hz ju përjetoni një lojë marramendëse me veprim të lëngshëm. Falë një kohe përgjigjeje prej 1 ms (GTG). Ju përcjellni pak mjegulluese dhe minimizuar fantazma në disa sekonda. Dhe Jerk -Free. Që do të thotë që ju gjithmonë mund të jeni një hap përpara nga kundërshtarët tuaj.
Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme