Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Pc case me xham të temperuar Montech KING 95 Midi-Tow – Berlin Blu

165.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAA
EAN:
4710562742947
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech KING 95 Berlin Blue është një kasë Midi-Tower e dizajnuar për të ofruar një kombinim të shkëlqyer të performancës, stilin dhe funksionalitetin. Me një ngjyrë unike Berlin Blue, kjo kasë dallohet për tërheqjen e saj vizuale. E pajisur me panele të xhamit të temperuar dhe ndriçim ARGB, ajo ofron një pamje tërheqëse dhe immersive. KING 95 ofron hapësirë të mjaftueshme për pajisjet e fuqishme dhe sistemet e ftohjes së avancuar. Me një dizajn i menaxhimit të kabllove dhe instalim të lehtë, kjo kasë është ideale për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë një kombinim të cilësisë dhe estetikës në një produkt të vetëm.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pc case me xham të temperuar Montech KING 95 Midi-Tow – Berlin Blu”

Produktet e ngjajshme