Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Pc case me xham te temperuar ARGB e zezë Montech KING 95 Midi-Tower

140.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAA8
EAN:
4710562740943
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech KING 95 është një kasë Mid-Tower e dizajnuar për të përshtatur nevojat e ndërtuesve të PC-ve me një kombinim të shkëlqyer të stil, performancës dhe funksionalitetit. Me një dizajn modern, panele të përparme dhe të pasme të xhamit të temperuar, dhe ndriçim ARGB, kjo kasë ofron një pamje spektakolare dhe personalizim të ndriçimit. Me hapësirë të mjaftueshme për instalimin e komponentëve të fuqishëm, si dhe sisteme të ftohjes së avancuar, KING 95 siguron një ambient të qetë dhe të ftohtë për pajisjet tuaja. Gjithashtu, kjo kasë ka një dizajn i cili lejon një menaxhim të kabllove të lehtë dhe të pastër. KING 95 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një kasë të qëndrueshme, stil dhe performancë të lartë për ndërtimin e tyre të PC-së.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pc case me xham te temperuar ARGB e zezë Montech KING 95 Midi-Tower”

Produktet e ngjajshme