Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Pc case me xham të temperuar Montech KING 95 Midi-Tower – e kuqe

165.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAB
EAN:
4710562743944
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech KING 95 në versionin e kuq ofron një përvojë të shkëlqyer në ndërtimin e PC-ve. Me një kombinim të xhamit të temperuar dhe ndriçimit ARGB, kjo kasë siguron një pamje tërheqëse dhe immersive. KING 95 ofron hapësirë të mjaftueshme për pajisjet e fuqishme dhe sistemet e ftohjes së avancuar, duke përfshirë një dizajn i menaxhimit të kabllove për një instalim të lehtë. Kjo kasë është një zgjedhje e shkëlqyer për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë cilësi dhe performancë në një dizajn tërheqës në ngjyrën e kuq.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pc case me xham të temperuar Montech KING 95 Midi-Tower – e kuqe”

Produktet e ngjajshme