Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Pc case me xham të temperuar Montech KING 95 Midi-Tower ARGB -e bardhë

161.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAA9
EAN:
4710562741940
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

20 Qershor, 2024 deri 22 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech KING 95 është një kasë Mid-Tower e dizajnuar me kujdes për të përshtatur nevojat e ndërtuesve të PC-ve. Me një estetikë të pastër dhe të sofistikuar, kjo kasë e bardhë ofron një pamje tërheqëse dhe moderne. Panelet e xhamit të temperuar dhe ndriçimi ARGB japin një ndikim vizual tërheqës dhe një atmosferë immersive. KING 95 ofron hapësirë të mjaftueshme për të mbajtur komponentët e fuqishëm të sistemit tuaj, duke përfshirë sistemet e ftohjes së avancuar. Me një dizajn inteligjent të menaxhimit të kabllove, instalimi është i lehtë dhe i pastër. Kjo kasë është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një kombinim të bukurisë, funksionalitetit dhe performancës për ndërtimin e tyre të PC-së.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pc case me xham të temperuar Montech KING 95 Midi-Tower ARGB -e bardhë”

Produktet e ngjajshme