Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Montech KING 95 PRO është një kabinet në mid-tower të dizajnuar për të parë këto materiale dhe dizajne të larta.Midi-Tower Tempered Glass ARGB – e zezë

186.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAD
EAN:
4710562744941
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech KING 95 PRO është një kasë Midi-Tower e dizajnuar për të përmbushur nevojat e ndërtuesve të PC-ve të nivelit të lartë. Me një estetikë tërheqëse të ngjyrës së zezë, panele të xhamit të temperuar dhe ndriçim ARGB, ofron një kombinim tërheqës të stilit dhe performancës. KING 95 PRO ofron hapësirë të mjaftueshme për pajisjet e fuqishme dhe sistemet e ftohjes së avancuar. Me dizajn e menaxhimit të kabllove dhe instalim të lehtë, është një zgjedhje e shkëlqyer për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë cilësi dhe estetikë të lartë.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Montech KING 95 PRO është një kabinet në mid-tower të dizajnuar për të parë këto materiale dhe dizajne të larta.Midi-Tower Tempered Glass ARGB – e zezë”

Produktet e ngjajshme