Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Case Montech KING 95 PRO Midi-Tower Tempered Glass ARGB – e kuqe

200.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAI
EAN:
4710562747942
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech KING 95 PRO në ngjyrë të kuqe është një kasë Midi-Tower e dizajnuar për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë performancë të lartë dhe stil tërheqës. Me panele të xhamit të temperuar dhe ndriçim ARGB, ajo ofron një pamje tërheqëse dhe mundësi të personalizimit të ndriçimit. Kjo kasë ofron hapësirë të mjaftueshme për komponentët e fuqishëm dhe sistemet e avancuara të ftohjes. Dizajni i menaxhimit të kabllove dhe instalimi i lehtë e bëjnë atë një zgjedhje ideale për ndërtuesit e PC-ve që kërkojnë një kombinim të bukurisë, funksionalitetit dhe performancës. Montech KING 95 PRO është një zgjedhje e shkëlqyer për një ndërtim të sofistikuar dhe të fuqishëm.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Case Montech KING 95 PRO Midi-Tower Tempered Glass ARGB – e kuqe”

Produktet e ngjajshme