Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kasë për kompjuter Montech KING 95 PRO Midi-Tower, e bardhë

188.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAE
EAN:
4710562745948
Sasia:
1
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech KING 95 PRO në versionin e bardhë ofron një përvojë të shkëlqyer në ndërtimin e PC-ve. Me një estetikë të pastër dhe të sofistikuar, kjo kasë e bardhë ofron një pamje tërheqëse dhe moderne. Panelet e xhamit të temperuar dhe ndriçimi ARGB japin një ndikim vizual tërheqës dhe një atmosferë immersive. KING 95 PRO ofron hapësirë të mjaftueshme për të mbajtur komponentët e fuqishëm të sistemit tuaj, duke përfshirë sistemet e ftohjes së avancuar. Me një dizajn inteligjent të menaxhimit të kabllove, instalimi është i lehtë dhe i pastër. Kjo kasë është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një kombinim të bukurisë, funksionalitetit dhe performancës për ndërtimin e tyre të PC-së.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kasë për kompjuter Montech KING 95 PRO Midi-Tower, e bardhë”

Produktet e ngjajshme