Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastier gaming Montech MKey Darkness – GateronG Pro 2.0 Brown (US)

176.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA97
EAN:
4710562747850
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey Darkness Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Brown (US) ofron një përvojë të shkëlqyer në lojëra për lojtarët e pasionuar. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Brown ofrojnë një ndjesi taktile dhe të butë për shkrim dhe lojëra të ndryshme. Ndriçimi RGB i personalizueshëm dhe dizajni i fortë dhe elegant bëjnë që kjo tastierë të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për çdo setup gaming. MKey Darkness Gaming Keyboard është ideale për lojtarët që kërkojnë cilësi dhe performancë të lartë për aventurat e tyre gaming.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastier gaming Montech MKey Darkness – GateronG Pro 2.0 Brown (US)”

Produktet e ngjajshme