Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastier gaming Montech MKey Darkness – GateronG Pro 2.0 Red (US)

176.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAJ
EAN:
4710562748260
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey Darkness Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Red (US) është një tastierë e avancuar për lojtarët. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Red ofrojnë një ndjesi të butë dhe të shpejtë, ideale për lojëra me ritëm të lartë dhe reagime të menjëhershme. Ndriçimi RGB i personalizueshëm dhe dizajni kompakt ofrojnë një pamje estetike dhe funksionalitet të shkëlqyer për desktop-et e vogla. Tastiera gjithashtu ka një strukturë të qëndrueshme dhe ergonomike, që e bën të përshtatshme për përdorim të gjatë. Montech MKey Darkness Gaming Keyboard është zgjedhja e përsosur për ata që kërkojnë performancë dhe stil në një tastierë gaming.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastier gaming Montech MKey Darkness – GateronG Pro 2.0 Red (US)”

Produktet e ngjajshme