Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastier gaming Montech MKey Darkness – GateronG Pro 2.0 Yellow (US)

176.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA92
EAN:
4710562742251
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

28 Qershor, 2024 deri 30 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Tastiera Montech MKey Darkness Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Yellow (US) është një zgjedhje ideale për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe ndjesi të shkëlqyer gjatë shtypjes. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Yellow ofrojnë një veprim të butë dhe linear, të përsosur për lojëra dhe shkrime të shpejta. Me ndriçim RGB të personalizueshëm, tastiera ofron një spektakël tërheqës drite që mund të përshtatet sipas preferencave tuaja. Dizajni i saj i fortë dhe elegant në ngjyrë të zezë garanton qëndrueshmëri dhe stil. Montech MKey Darkness kombinon funksionalitetin me estetikën, duke e bërë atë një shtesë të shkëlqyer për çdo setup gaming.

4o

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastier gaming Montech MKey Darkness – GateronG Pro 2.0 Yellow (US)”

Produktet e ngjajshme