Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastier gaming Montech MKey Freedom – GateronG Pro 2.0 e kaft (US)

176.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA99
EAN:
4710562748468
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey Freedom Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Brown (US) ofron një përvojë të shkëlqyer lojrash për entuziastët e gaming-ut. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Brown ofrojnë një ndjesi taktile dhe të butë për shkrim dhe lojëra. Ndriçimi RGB i personalizueshëm dhe dizajni i tij ergonomik e bëjnë atë të përshtatshme për lojtarët e pasionuar. MKey Freedom Gaming Keyboard është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një tastierë cilësore dhe performancë të lartë gjatë sesioneve të tyre gaming.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastier gaming Montech MKey Freedom – GateronG Pro 2.0 e kaft (US)”

Produktet e ngjajshme