Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastier gaming Montech MKey Freedom – GateronG Pro 2.0 Yellow (US)

176.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA94
EAN:
4710562744859
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey Freedom Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Yellow (US) ofron një përvojë të shkëlqyer lojrash për lojtarët e pasionuar. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Yellow ofrojnë një ndjesi të butë dhe të shpejtë për lojëra të shpejta dhe reagime të menjëhershme. Ndriçimi RGB i personalizueshëm e bën të përshtatshme për të krijuar atmosferën e lojërave të preferuara, ndërsa konstruksioni i qëndrueshëm dhe i dizajnuar mirë ofron një përvojë të qëndrueshme dhe të shkëlqyer të lojërave. MKey Freedom Gaming Keyboard është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë një tastierë cilësore dhe performancë të lartë në lojëra.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastier gaming Montech MKey Freedom – GateronG Pro 2.0 Yellow (US)”

Produktet e ngjajshme