Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Darkness – GateronG Pro 2.0 Brown (SHBA)

157.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA93
EAN:
4710562743265
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

26 Qershor, 2024 deri 28 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey TKL Darkness Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Brown (US) është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë një përvojë të shkëlqyer në shtypjen e tastave. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Brown ofrojnë një ndjesi taktile dhe të butë, ideale për shkrim dhe lojëra. Me dizajnin e tij të kompaktësuar TKL (TenKeyLess), ky tastierë ofron më shumë hapësirë në desktop dhe e bën të përshtatshme për lojtarët që kërkojnë mobilitet. Ndriçimi RGB i personalizueshëm i jep një pamje tërheqëse, ndërsa konstruksioni i tij i qëndrueshëm dhe elegant bën që MKey TKL Darkness të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për çdo setup gaming.

Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Darkness – GateronG Pro 2.0 Brown (SHBA)”

Produktet e ngjajshme