Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Darkness – GateronG Pro 2.0 Red (SHBA)

157.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAF
EAN:
4710562746693
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

28 Qershor, 2024 deri 30 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey TKL Darkness Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Red (US) është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë një përvojë të shkëlqyer në lojëra. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Red ofrojnë një ndjesi të butë dhe të shpejtë, ideale për lojëra të shpejta dhe reagime të menjëhershme. Ndriçimi RGB i personalizueshëm dhe dizajni kompakt TKL e bëjnë atë të përshtatshme për desktop-et e vogla dhe për mobiliet. MKey TKL Darkness Gaming Keyboard është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe komoditet gjatë sesioneve të tyre gaming.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Darkness – GateronG Pro 2.0 Red (SHBA)”

Produktet e ngjajshme