Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Freedom – GateronG Pro 2.0 Brown (SHBA)

157.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA96
EAN:
4710562745634
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

27 Qershor, 2024 deri 29 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey TKL Freedom Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Brown (US) ofron një përvojë lojrash të shkëlqyer për lojtarët e pasionuar. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Brown ofrojnë një ndjesi të butë dhe të taktile për lojëra dhe shkrim. Ndriçimi RGB i personalizueshëm dhe dizajni kompakt TKL e bëjnë atë një zgjedhje të përshtatshme për desktop-et e vogla dhe për mobiliet. MKey TKL Freedom Gaming Keyboard është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë një tastierë cilësore dhe performancë të lartë në lojëra.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Freedom – GateronG Pro 2.0 Brown (SHBA)”

Produktet e ngjajshme