Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Freedom – GateronG Pro 2.0 Red (SHBA)

157.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAAAC
EAN:
4710562744842
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey TKL Freedom Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Red (US) është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë një përvojë të shkëlqyer në lojëra. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Red ofrojnë një ndjesi të butë dhe të shpejtë, ideale për lojëra të shpejta dhe reagime të menjëhershme. Ndriçimi RGB i personalizueshëm dhe dizajni kompakt TKL e bëjnë atë të përshtatshme për desktop-et e vogla dhe për mobiliet. MKey TKL Freedom Gaming Keyboard është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe komoditet gjatë sesioneve të tyre gaming.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Freedom – GateronG Pro 2.0 Red (SHBA)”

Produktet e ngjajshme