Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Freedom – GateronG Pro 2.0 Yellow (SHBA)

157.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STWLONONWCRAA98
EAN:
4710562747867
Sasia:
0
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Montech MKey TKL Freedom Gaming Keyboard me çelsat GateronG Pro 2.0 Yellow (US) është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë një përvojë të shkëlqyer në lojëra. Çelsat mekanikë GateronG Pro 2.0 Yellow ofrojnë një ndjesi të butë dhe të shpejtë, ideale për lojëra të shpejta dhe reagime të menjëhershme. Ndriçimi RGB i personalizueshëm dhe dizajni i kompakt TKL e bëjnë të përshtatshme për desktop-et e vogla dhe për mobiliet. MKey TKL Freedom Gaming Keyboard është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë dhe komoditet gjatë lojërave të tyre të preferuara.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastierë e lojërave Montech MKey TKL Freedom – GateronG Pro 2.0 Yellow (SHBA)”

Produktet e ngjajshme