Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Maus Gaming BenQ Zowie FK+I-B / XL / I zi

89.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC003335
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Ky maus është pajisje e jashtëzakonshme për lojëra elektronike me dizajn të veçantë dhe performancë të lartë. Me madhësinë e tij XL dhe profilin e ulët, ofron përputhje të shkëlqyeshme për lojtarët që preferojnë përvojë më të qëndrueshme dhe të reagimit të shpejtë. Sensori së bashku me përkrahjen e gjerë të DPI-së, siguron ndjeshmëri dhe precizitet të jashtëzakonshëm në lëvizjet e mausit. Butonat e shpejtë reagojnë menjëherë, duke e bërë zgjedhje të shkëlqyeshme për lojtarët profesionistë dhe entuziastët e lojërave.

Brendi

Modeli

ZOWIE FK+I-B Gaming Extra Large XL

Butonat

5 butona (2 butona anësorë në secilën anë, buton DPI)

Lloji i Lidhjes

Wired (me kabëll)

Gjatësia e Kabëllit

2 m

Dimensionet

Gjatësia: 128 mm
Gjerësia: 68 mm
Lartësia: 38 mm

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Maus Gaming BenQ Zowie FK+I-B / XL / I zi”

Produkte të ngjashme: