Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Trotinet Elektrik MS ENERGY e-romobil e10 dark grey + MS Energy helmet MSH-300_L + TERMOS, 500 ml, (i zi)

599.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC002513 + AC004067 + AC003090
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

22 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll

Ky produkt për momentin nuk gjendet në stok. Por ju mund ta kërkoni këtë produkt nga ne.

Kërko produktin
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Skuteri elektrik është një mjet transporti i përshtatshëm për turmat e qytetit! Mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë. Kur udhëtimi nuk është i nevojshëm, palos skuterin dhe merre me vete! Konstruksioni prej çeliku, lehtësia e përdorimit dhe diapazoni i vozitjes deri në 40 km e bëjnë atë ideal për punën e përditshme në qendër të qytetit! Rrotat e mëdha ajri 10 inç, amortizatorët e përparme dhe të pasme, si dhe frenat e diskut të përparme dhe të pasme, e bëjnë drejtimin komod pa pasur nevojë të ndaloni shpesh në gunga dhe pengesa që janë të zakonshme në rrugët e qytetit. Skuteri ka gjithashtu një frenim elektrik të pasëm që i kthen energji baterisë gjatë frenimit, duke e karikuar atë.

Brendi

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Ngjyra

Dark Grey, E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trotinet Elektrik MS ENERGY e-romobil e10 dark grey + MS Energy helmet MSH-300_L + TERMOS, 500 ml, (i zi)”

Produktet e ngjajshme