Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Bicikletë për fëmijë “MyLittlePony” TOIMSA 1697 16″

215.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRETMSROW0026
EAN:
8422084016975
Sasia:
3
Origjina:

Koha e arritjes

28 Qershor, 2024 deri 30 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Bicikleta për fëmijë “My Little Pony” TOIMSA modeli 1697 në madhësinë 16″ ofron një mjet argëtues dhe tërheqës për udhëtime në natyrë për fëmijët. Me një dizajn tërheqës dhe temën e My Little Pony, kjo bicikletë do të bëjë fëmijët të ndihen të veçantë dhe të lumtur gjatë udhëtimit. Përveç estetikës së saj, bicikleta ka karakteristika të sigurisë të përshtatshme për fëmijët, përfshirë frenat dhe rrota të stabilizuara. Kjo bicikletë 16″ është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të mësojnë të bëjnë biçikletë në një mjet tërheqës dhe të pëlqyer.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Bicikletë për fëmijë “MyLittlePony” TOIMSA 1697 16″”

Produktet e ngjajshme