Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Printer N OKI ML6300 FB 24-Nadeldrucker USB Parallel

810.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
ST185098
Sasia:
10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Maj, 2024 – 26 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Printeri i fuqishëm i shtratit të sheshtë me shtrirje automatike të letrës. Shtypja e mirë në cilësinë më të lartë
– Banda e ngjyrave: Për presionin e 4 milion karaktereve
– Fjalitë e shumta: 6 Përdorni (1 origjinal + deri në 5 ndalesa)
– Rreshtimi automatik i letrës: Korrigjon pozicionin e pjerrësisë së letrës automatikisht. Për rezultatet e shtypjes pa gabime
– Materiali i shtypjes: Dokumente. Receta. Biletat. Recs. Format. Dokumente dhe etiketa me shumë shtresa nga dizajni i shtratit të sheshtë
– Gjuhët e printerit: IBM Proprinter. IBM proprinter AGM. Epson LQ

Printeri i ri i gjilpërave ML6300FB-SC 24 është ideal për të punuar në pritje. Siguron besueshmëri, si dhe funksione të afrimit të punës. ML6300FB SC është ndërtuar në mënyrë të përkryer për detyra në situata thelbësore. Për shembull në Switch afër bankave. Agjencitë e udhëtimit. Stacionet hekurudhore ose praktikat mjekësore. Me shtypjen e dokumenteve. Biletat. Recs. Format. Dokumente me shumë pjesë. Para -prerë dhe i pafund. ML6300FB-SC siguron trajtim të qetë dhe përdorues të kënaqur.Përshkrimi i produktit është duke u përpunuar, ju lutem klikoni mbi specifikat teknike. Faleminderit për mirëkuptimin!

Brendi

Produktet e ngjajshme