Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Trotinet për fëmijë NILS FUN HLB15A LED – Mente

53.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STSRENILHUL0020
EAN:
5907695553192
Sasia:
10
Origjina:

Koha e arritjes

23 Qershor, 2024 deri 25 Qershor, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Trotineti për fëmijë NILS FUN HLB15A me drita LED në ngjyrën mentë ofron një mjet të shkëlqyeshëm për argëtim dhe udhëtime jashtë për fëmijët. Me një dizajn tërheqës dhe ngjyrën e mentës tërheqëse, ky trotinet do të bëjë fëmijët të ndihen të veçantë në rrugë. Përveç estetikës së tij, dritat LED shtojnë një ndjesi të sigurisë dhe e bëjnë të duket edhe më tërheqës për udhëtime në mbrëmje. Me karakteristika të sigurisë dhe përdorimit të lehtë, trotineti NILS FUN HLB15A është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që duan të shijojnë kohën e tyre jashtë.

Brendi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trotinet për fëmijë NILS FUN HLB15A LED – Mente”

Produktet e ngjajshme