Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Orë e mençur Xiaomi Smart Band 7 1,62Inch e zezë

Ju kurseni 25.00 

69.99 

44.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STAC003229
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

22 Maj, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Xiaomi Smart Band 7 është një zgjedhje e mençur për ata që kërkojnë të monitorojnë dhe të përmirësojnë shëndetin e tyre. Me ekranin e tij të mprehtë prej 1.62 inç, është e lehtë për t’u lexuar dhe për të naviguar nëpër funksionet e tij. Përveç monitorimit të aktivitetit fizik, si hapat, distancën dhe kaloritë e djegura, ajo ofron gjithashtu monitorimin e ritmit kardiak dhe gjumit për të siguruar një pamje të plotë të shëndetit tuaj. Për më tepër, Xiaomi Smart Band 7 ka funksione të zgjuara të njoftimit, duke ju lejuar të merrni njoftime për thirrjet, mesazhet dhe aplikacionet e tjera të pamundura pa e marrë telefonin. Me dizajnin e tij tërheqës dhe funksionet e avancuara, Xiaomi Smart Band 7 është një partner i përkryer për të mbajtur shëndetin dhe produktivitetin në kontroll.

Brendi

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Orë e mençur Xiaomi Smart Band 7 1,62Inch e zezë”

Produktet e ngjajshme