Posta falas për porosi mbi 20€ brenda Kosovës

MENU

Kompjuter Gaming / i5-14400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB

Ju kurseni 205.00 

1089.99 

884.99 

përfshirë TVSH

Barkodi:
STBUILD007
Sasia:
+10
Origjina:

Koha e arritjes

24 Korrik, 2024

Keni pyetje rreth produktit?

Na kontaktoni në e-mail!

Sigurohu me StarSafe

Zgjat garancionin e produktit
Mbyll
Zgjat garancionin për produktin duke zgjedhur opsionet sipër. Kostoja e garancionit do të llogaritet në fund të blerjes tek arka.
Çmimi i produktit
Garancioni
Totali
Përshkrimi
Specifikat
Vlerësimet

Kompjuteri Gaming me procesor Intel Core i5-14400F, 16GB RAM, 500GB SSD dhe kartelë grafike RTX 4060 8GB është sistem i fuqishëm dhe efikas. Ky konfigurim është i aftë të përballojë kërkesat e larta të lojërave moderne dhe aplikacioneve të rënda, duke ofruar performancë të shkëlqyer dhe grafikë të qetë. Me këtë sistem, lojtarët dhe profesionistët do të përjetojnë përvojë të shkëlqyer në lojëra dhe produktivitet të lartë.

  • MOT 1700 MSI PRO B760M-P DDR4
  • Intel S1700 CORE i5 14400F BOX GEN14
  • RAMDDR4 3200 16GB G.Skill Aegis F4-3200C16S-16GIS
  • PRO K Cooler Multi Socket Arctic Freezer 7x
  • SSD M.2 500GB Kingston NV2 NVMe PCIe 4.0 x 4
  • LC-809B-ON “” Dark Storm_X”” Midi ATX Case =, black, HD Audio, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.2, Gen 1×1 (USB-C),
  • Furnizues te rrymes 1000w ATX Inforce Gold Series
  • RTX 4060 8GB MSI Ventus 2X Black OC GDDR6

Brendi

Garancioni nga prodhuesi

12 Muaj

Kapaciteti i kartës grafike

8GB

Kapaciteti i RAM

16GB

Kartela grafike

Nvidia RTX 4060

Lloji i memories RAM

DDR4

Ngjyra

E zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kompjuter Gaming / i5-14400F / 16GB / 500GB / RTX 4060 8GB”

Produkte të ngjashme: